KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10353186
nr 1035 3186
Akvarell
Fritz Rosenthal, Kyrkan i Svolver Norge, signerad. 1937, 71x46
Utrop:
1.000 kr
Såld:
150 kr
måndag 2 maj 2016
kl 19:21:35
30/4 16:30:34
100 kr
2/5 19:16:35